Bydlení je hra

Každá doba má své. Zatímco padesátá léta odstartovala vzory a geometrické tvary, dvacáté první století velí pryč všechny kýče! Dejte přednost minimalismu. Neznamená to, že musí být celý váš interiér sladěn pouze do jedné barvy, i když někteří se tohoto pravidla drží, a to striktně! Můžete si dovolit experimentovat a naopak dodat šmrnc vašemu pokoji.

Jeden výrazný doplněk stačí
Vždy dbejte ale na to, že méně je mnohdy více. Líbí se vám šílenosti? Tak je určitě vyzkoušejte! Crazy obraz ve stylu květinových dětí či graffiti obzvláštní i tu nejnudnější zeď. Je-li vám to málo, můžete si nechat vymalovat zeď netradičním uměním. Ale pozor! Ať v tom není guláš. Vždy k takovémuto faux pas volte zbytek střídmý. Nechcete přece, aby to ve vašem domě vypadalo jako v cirkuse.

Otevřené prostory
Žádné lapače prachu! My chceme volnost! A to i v případě bydlení. Obývací pokoj, ložnice, ale i super moderní zimní zahrada, to všechno by mělo „dýchat.“ A tak kupte květiny, které vdechnou celému interiéru kousek přírody. Nebojte se experimentovat s materiály. Kožešiny, nerez, dřevo…to všechno můžete vybírat v různém dekoru a barvě. Takže žádná nudná bílá či černá, ale klidně červená či zelená! I když je pravdou, že taková kožešina ležící na zemi před sedací soupravou v barvě trávy je dost crazy!